Vertikální šnekové odšťavňovače Kuvings s dobrou výtěžností

Hledáte kvalitní šnekový odšťavňovač, se kterým budete dlouhá léta spokojeni? Doporučujeme Vám vyzkoušet přístroje značky Kuvings, které mají mimořádně dobrou výtěžnost, vynikají svým vzhledem a zaručeně s nimi budete spokojeni.

Mezi velmi oblíbené typy patří Kuvings B6000S Exclusive. Jeho první výhodou je velikost plnicího otvoru, do kterého snadno dáte celé jablko, tudíž není nutné suroviny krájet na malé kousky. Díky tomu zabráníte oxidaci a v surovinách se udrží všechny vitamíny a minerály. Navíc rychlým plněním šetříte svůj čas.

Přístroj je složen z patentovaného šneku a silného motoru, který sám porcuje a odebírá suroviny. Motor navíc zaručuje, že se odšťavňovač v průběhu nezasekává a nezpomaluje. Tento šnekový nízkootáčkový odšťavňovač Vám denně připraví 100% lahodnou a zdravou šťávu, která Vám dodá potřebnou energii. Kuvings je zcela univerzální a multifunkční.

Efektivně odšťavníte ovoce (měkké i tvrdé plody, citrusy, bobuloviny), zeleninu i bylinky, natě, klíčky, ale také si díky sítu vytvoříte smoothies, rostlinná mléka, mražené dezerty a dokonce zmrzlinu! Jelikož dochází k lisování šťávy za studena, nedochází k ničení živin a vitamínů. Vzniká tak lahodná šťáva s minimem vlákniny.