odšťavňovač s velkým plnícím otvorem

Výhody odšťavnění

Unikátní výkonný šnekový odšťavňovač nejvyšší kvality se skvěle hodí na odšťavnění tvrdých jablíček, citrusových plodů, jako citrony, pomeranče a grepy, dále také zvládne rybíz, angrešt a ostatní bobuloviny. Nic pro něj není překážkou. Dokonce ani bylinky či listová zelenina. Dopřát si tak můžete neskutečné kombinace podle svých představ a fantazie.

Šnekové odšťavňovače vám přinesou mnoho výhod. Umožňují maximální výtěžnost, mají skvělý výkon a také s nimi dokážete připravit ty nejlahodnější šťávy, kterými navíc podpoříte své zdraví. Díky ovocným džusům do sebe dostanete přiměřené množství vitamínů, které je potřeba sníst za den. Jde o skvělé hubnoucí prostředky.

Šnekový odšťavňovač páté generace

Pořiďte si i vy, stejně jako naši mnozí spokojení zákazníci novinku na trhu a to vertikální šnekový odšťavňovač, který je vybaven pohodlným a bezpečným plnícím otvorem se záklopkou pro přímé vkládání klidně i celých surovin, ovoce a zeleniny. Je vhodný pro každého a každý si jej jistě oblíbí i díky jeho unikátnímu novému designu s koženým vzorem.

Koupit na e-shopu

odšťavnění celých surovin