odšťavněné ovocné a zeleninové šťávy

Výhody ovocných a zeleninových šťáv

Přinášíme vám spoustu výhod ovocných nebo zeleninových šťáv, freshů či smoothies. Dopřávat si je můžete rychle a často díky výkonnému šnekovému odšťavňovači. Nemusíte si ovoce či zeleninu nějak extrémně připravovat nebo si ji krájet na malé kousíčky. Díky plnícímu otvoru klidně lze suroviny vkládat vcelku.

Dále do sebe dostanete denní dávku vitamínů, pomůžou vám při cestě za ideální postavou a jsou sladké i bez přidaného cukru. Navíc jde o velmi rychlou a poměrně cenově dostupnou svačinku, kterou můžete i v některých případech pouze natrhat na zahrádce.

Dietní šťávy bez cukrů

kvalitními šnekovými odšťavňovači si připravíte ty nejlepší, zdravé a dietní šťávy během chvilky. Můžete si je zvolit jako zdravou svačinku, oběd do práce nebo velmi bohatou na vitamíny snídani. Nejlépe tak do sebe dostanete potřebnou dávku ovoce a zeleniny a nemusíte kupovat předražené džusy s přidanými cukry.

Můžete využít skvělé a neotřelé kombinace, které vám pomohou ke spokojenému a zdravému životu, je to cesta za ideální potravou a ideální jarní nebo podzimní detox.

Koupit na e-shopu

Vyzkoušejte: 

ovocné a zeleninové freshe