Nízkootáčkové tiché odšťavňovače se dvěma hřídelemi

V naší nabídce naleznete několik typů odšťavňovačů, které nesmí chybět v žádné domácnosti. Nejenom že dodají kuchyni luxusní vzhled, ale Vám i Vaší rodině zajistí potřebný přísun vitamínů a minerálů v podobě vynikajících čerstvých šťáv. Díky dvouhřídelovému systému je jejich příprava nyní naprosto jednoduchá!

Odšťavňovače se dvěma hřídelemi (Green Star, Green Power Kempo, Angel) získávají šťávu z rozmělněných surovin jejich vylisováním mezi dvěma „ozubenými” válečky. Při tomto šetrném způsobu zpracování se vytváří minimální teplo, a proto vzácné enzymy a vitamíny jsou ve šťávě zachovány. Všichni tito pomocníci jsou určeni také pro odšťavňování obilné trávy a listové zeleniny. Vykazují skvělou výtěžnost a zanechávají skutečně velmi suchou zbytkovou vlákninu. Regulační uzávěr výpusti vlákniny je snadno dostupný v přední části přístroje.

Díky velkému množství doplňkového zboží mohou odšťavňovače převzít funkci homogenizéru a drtit tak všechny potraviny, vyrábět pyrémražené dřeně a oříšková másla. Připravujte si s našimi přístroji vitamínové bomby každý den!