Kvalitní citrusovače s maximální výtěžností citrusové šťávy

Těžko byste hledali ovoce s více vitamíny, než jsou citrusy. Pomáhají nám udržovat imunitu a bránit se tak různým nemocem a nachlazením. A není jednodušší způsob příjmu těchto potřebných vitamínů než v lahodných čerstvých šťávách. S našimi citrusovači zjistíte, že tvorba těchto šťáv už nemůže být snazší!

Citrusovače se dělí na mechanické a elektrické. Záleží pouze na Vás, jestli dáte přednost vlastnímu manuálnímu vymačkávání nebo se rozhodnete pro pohodlné elektrické ovládání. Podle způsobu přítlaku rozlišujeme citrusovače bez přítlačné páky, kde přítlak ovocného plodu zajišťuje ruka, a citrusovače s přítlačnou pákou, kde citrus přitlačíme pákou osazenou přítlačným kuželem.

Podle ohlasu našich zákazníků Vám doporučujeme osvědčený lis na citrusy CitriStar, který představuje nejvyšší kvalitu. Tento lis má rotační lisovací kužel navržený tak, aby snadno zvládl vše od citrónů, limetek až po pomeranče a grapefruity. Motor o síle 85 W, který je velmi dobře převodován, zvládá i při nižším příkonu zpracovat citrusové plody všech velikostí ve stejné kvalitě jako přístroje s vyšším příkonem. Je zde použita technologie automatického startu, ke kterému dochází stlačením otočného kužele. Citrusovač CitriStar má odolné nerezové síto pro oddělení dužiny od šťávy, takže si vždy vychutnáte 100% šťávu bez dužiny!