Centrifuga na přípravu fresh juice s velkým plnícím otvorem

Centrifugy neboli odstředivky získávají stále větší popularitu zejména díky jejich rychlosti přípravy čerstvého nápojeeleganci a praktičnosti. V naší nabídce naleznete například přístroje Catler, které svou kvalitou patří na přední příčky žebříků. Mají výkonný 1200W motor a kvalitní nerezové síto s ostřím zpevněným titanem a stěnami z mikrosíťoviny, která obsahuje více než 40 000 miniaturních otvorů – to jsou základní prvky, které zajišťují maximální výtěžnost a přípravu té nejkvalitnější a čerstvé šťávy doslova během několika vteřin.

Elektronické ovládání rychlosti Vám umožní nastavit optimální rychlost pro daný druh ovoce či zeleniny a získat tak více čerstvé šťávy. Velký LCD displej zobrazuje právě nastavenou rychlost. Tyto odšťavňovače si poradí téměř se všemi druhy ovoce a zeleniny.

Díky velkému širokému plnicímu otvoru je možné vkládat celá jablka nebo pomeranče, aniž by je bylo třeba nejprve pracně krájet. Složení a rozložení odšťavňovače je otázkou jen několika málo vteřin a o nic více času vám nezabere ani samotné čištění. Sítko snadno a rychle vyčistíte pomocí přiloženého kartáčku, anebo jej stejně jako všechny odnímatelné části necháte umýt v myčce.