Výroba rostlinného mléka

Zdravý životní styl patří v současnosti k stále podstatnějším hodnotám života lidí. Nejenom, že jim umožňuje cítit se dobře, vyhýbat se zdravotním problémům a nemocím, ale také podstatně ovlivňuje délku našeho života.

Rozhodli jsme se podpořit zákazníky se zájmem o jejich zdraví a zařadit do nabídky několik výrobků, které jim bude v pěstování zdraví nápomocno. Jedním z velmi oblíbených přístrojů je přístroj pro výrobu rostlinného mléka Vegan Star Vital, který je vynikajícím pomocníkem při výrobě čerstvého rýžového, sójového a ořechového mléka. Je vhodný také pro výrobu polévek, hustých rýžových nápojů, řídkých kaší a dětských jídel. Přístroj je sestaven z BPA free materiálů, je tudíž zcela neškodný. Panel je vybaven 5 programy, kde program 1 až 4 jsou určeny pro míchání, mletí a vaření, program 5, neboli RAW program, zpracovává suroviny bez vaření.

Velkou výhodou výrobníku rostlinných, sójových a ořechových mlék je zejména snadné ovládání programovacího panelu, možnost nastavitelnosti programů, rychlost přípravy, pracovní nádobka pro snadnou přípravu a snadné chlazení s odměrkou. Přístroj je také doplněn o LED kontrolku a zvukové upozornění.