Více obrázků

Mixér Vitamix S30 nerez + DÁREK a doprava zdarma

Doprava zdarma
EAN: 0703113605680
Kód: ovs30n
-6% 15 590,00 Kč
14 590,00 Kč

Dostupnost: Skladem 1 ks

Popis:

Vitamix S30 je vysoce výkonný kompaktní mixér s nádobou Mix&Go.

Popis produktu mixér Vitamix S30 nerez + DÁREK a doprava zdarma

5490_vitamix_s30_21

Stejně jako všechny mixéry Vitamix je i personal blender S30 vyroben v USA.
 
Tento mixér je skvělým pomocníkem nejen pro milovníky smoothies. Model S30 značky Vitamix v praktickém a kompaktním provedení je typický vysokou kvalitou zpracování. Můžete si ho s sebou vzít na cesty nebo ho denně využívat ve své kuchyni. Součástí základního balení je mixovací nádoba s objemem 1,2 l a nádobou Mix&Go o objemu 0,6 l. Tento model je ideální jak pro jednotlivce, tak pro menší domácnosti.
 
 
 • kompaktní design, který využijete nejen na cestách, při sportu, ale denně i v kuchyni
 • snadné použití s odnímatelnou nožovou základnou - personal blender / smoothie maker
 • mixovací nádoba je současně přenosná láhev s praktickým uzávěrem - na cesty i do auta
 • pro smoothies, polévky, pesta a spoustu dalšího - plný výkon Vitamixu v malém balení
 

Nejlepší kompaktní mixér na trhu

Značka Vitamix představuje vysoce výkonný mixér, který vyniká svou kvalitou a prověřenými nejlepšími výsledky při přípravě nápojů a jídel. Vitamix S30 je ideálním řešením vysokorychlostního mixéru v malém provedení. Kompaktní mixér s vysokým výkonem si poradí jak s měkkými surovinami jako jsou banány a pomeranče, ale také s tvrdými surovinami jako ořechy nebo mrkev a pochopitelně také s kostkami ledu. Bez problémů zpracuje potraviny s dlouhými vlákny jako např. listovou zeleninu, trávy a řapíkatý celer a poradí si i s mletím suchých surovin jako je obilí, káva atd. 
S pěchovadlem, které je součástí balení, dokážete jednoduše zpracovat větší kusy potravin na pyré anebo si připravit lahodnou zmrzlinu či ořechové máslo. 
S mixérem Vitamix S30 připravíte super chutná smoothies, jemné zmrzliny, vynikající gazpacho, krémová pesta anebo polévky. Silný výkon přístroje zajistí při delším mixování zahřívání potravin. Můžete si tedy volit mezi horkou polévkou či teplými nebo studenými pokrmy v raw kvalitě.


Ideální pro jednotlivce

 
Tenký úzký design konstrukce motorové základny a nízká výška přístroje umožňují používání Vitamixu S30 v kuchyni všech velikostí, i v těch nejmenších.
Rychlost lze regulovat na stupnici od 1 do 10. S osobním mixérem Vitamix S30 zvládnete v kuchyni vše. Seká, drtí, krájí, mixuje, emulguje, zkapalňuje a připravuje sametově jemné koktejly a smoothies.
S funkcí pulzního spínače máte mixovací proces zcela ve svých rukou. Přístroj bude pracovat jen tak dlouho, jak dlouho necháte stisknutý přepínač. Tím se zamezí, aby jemné potraviny vytvořily kaši.
Nádoba Mix&Go má dvojité stěny a dokáže udržet déle stabilní teplotu potravin, ať už u studených či teplých nápojů. Z této nádoby se rázem také může stát nádoba k pití, kterou si kamkoliv vezmete s sebou, nebo ji uložíte do lednice. Stačí jen jednoduše odšroubovat nožovou základnu a nasadit výklopné víko pro pití (flip-top). Ideální na pěší výlety i do auta.
 

Barevné provedení

Vitamix S30 dělá váš život pestřejší. Mixér je k dispozici v 5-ti různých barevných provedeních. Vybírat můžete z těchto barev -  nerezové provedení, černá barva, červená, zelená a krémová.


Vitamix S30 je jednoduchý a užitečný          

 
Koncept tohoto mixéru se od ostatních modelů výrazně liší. Nožová základna se dá samostatně našroubovat na nádobu a je kompatibilní se všemi dodávanými nádobami. Čištění je tak jednodušší a snadno se také dostanete k surovinám z nádoby. Po našroubování nožové základny na nádobu ji jednoduše umístíte na motorovou základnu. Z bezpečnostních důvodů se díky chytré pojistce Vitamix S30 zapne až v případě, kdy je mixovací nádoba umístěna správně na motorové základně. Designová nádoba Mix&Go slouží jako mixovací nádoba, ale zároveň jako nápojová láhev s praktickým víkem na pití. Nádoba o objemu 0,6 l má flip-top uzávěr. Veškeré části nádob (kromě nožové jednotky) lze mýt v horním prostoru myčky. 
 

 

Díky Vitamixu S30 máte potěšení ze smoothies kdykoliv a kdekoliv

Mixované nápoje všude s sebou! Nejen doma, ale také na cestách a při sportu, si můžete vychutnat vaše oblíbené smoothies. Kromě 1,2 l mixovací nádoby je v balení také 1 Mix&Go nádoba s termo funkcí. Dvouplášťová konstrukce nádoby Mix&Go udrží osvěžující nápoje a koktejly studené a naopak například polévky teplé. 
 

Neomezená škála receptů a pokrmů z Vitamixu S30


Malý, praktický mixér obohatí váš jídelníček! Právě velikost dělá z mixéru Vitamix S30 univerzálního pomocníka, ve kterém můžete tvořit nepřeberné množství variant receptů. Mixujte zelená smoothies, pikantní polévky nebo nádherné pesto či chutné pomazánky. S přibaleným pěchovadlem vykouzlíte také fantastické krémové zmrzlinové kreace. Vylepšíte své saláty delikatesními dresinky nebo si připravíte luxusní omáčky k hlavním chodům. Kromě mixování a krájení ovoce a zeleniny můžete použít Vitamix S30 k sekání mandlí a ořechů či mletí mouky ze semen nebo jemné kávy z pražených kávových zrn.

 

 

Výhody Vitamixu S30: 

 • kompaktní design mixéru pro malé prostory a cestování
 • snadné použití a čištění díky oddělené nožové základně
 • 1 mixovací nádoba na doma a 1 na cesty či do auta
 • výkonný motor pro vynikající výsledky mixování
 • plná kontrola díky variabilitě regulace otáček
 • četné možnosti použití pouze s jedním zařízením

  vitamix_s30_lieferumfang_upr1


Obsah balení:

 • 1x nádoba z tritanu (1,2 l)
 • 1x termo nádoba (0,6 l) z tritanu
 • 1x nožová základna s těsněním
 • 1x výklopné (flip-top) víko k  nádobám 0,6 l
 • 1x horní víko k nádobě 1,2 l s dolévacím víčkem
 • pěchovadlo k nádobě o objemu 1,2 l
 • motorová základna
 • návod a recepty v češtině
 • ZDARMA kniha Úvod do dokonalého mixování

Všechny součásti přicházející do styku s potravinami jsou BPA free.Video: Vitamix představuje model S30Video: Představení modelu Vitamix S30

Parametry produktu mixér Vitamix S30 nerez + DÁREK a doprava zdarma

Barva nerez
Hmotnost 4,1 kg
Kapacita Mix&Go nádoby 0,6 l
Kapacita mixovací nádoby 1,2 l
Prodloužená záruka 7 let
Příkon 800 - 950 W
Rozměry (Š × H × V): 15 x 20 x 39,5 cm
Typ použití pro domácnost