Více obrázků

Vitamix Ascent - nádoba 0,225l (set 2 ks) včetně nožové jednotky

EAN: 0703113632266
Kód: ovan022nj

Popis:

-

Popis produktu Vitamix Ascent - nádoba 0,225l (set 2 ks) včetně nožové jednotky

 

Tyto nádoby o objemu 225 ml využijete při přípravě menšího množství omáček, dipů, pokrmů pro děti, salátových dresingů aj. a pokrmy můžete rovnou servírovat, uchovat nebo sbalit na cesty. Menší velikost je také ideální pro rychlé nasekání surovin jako např. česneku nebo cibule.

Nádoby můžete použít k sekání surovin jako základ pro další pokrmy nebo dipy, omáčky, dresingy, snídaňových směsí nebo kojenecké výživy a přesnídávek.

Váš mixér Vitamix Ascent rozpozná tyto nádoby a automaticky upraví nastavení mixování pro jejich menší velikost. Nádoby i nožová jednotka jsou kompatibilní s modely A2300, A2500 a A3500

Nádoby jsou vyrobeny z Tritanu bez obsahu BPAČepele nožové jednotky jsou řezané laserem a vyráběny z téže tvrzené nerezové oceli jako všechny ostatní nožové jednotky. Nádoby a víčka lze mýt v myčce nádobí bez nožové jednotky. 

 

 

 

Výhody:

  • perfektní na: salsy, dipy, koření a food prep, dětská jídla, ořechová másla apod.
  • stupnice na těle nádoby

(Pozn.: Vzhledem k tomu, že u malých nádob nelze použít pěchovadlo, je třeba si práci s malými nádobami "osahat" a volit vhodná množství a složení surovin, aby se minimalizovalo zachytávání surovin na stěnách nádoby, respektive se usnadnilo jejich mixování díky pohybu celého množství surovin v nádobce. Pomohou recepty a instruktážní videa Vitamix. Pro suroviny s vysokou obtížností zpracovatelnosti je v ideálním případě vhodné použít klasickou velkou nádobu, která nejlépe optimalizuje pohyb mixované hmoty, pracuje s maximálním výkonem motoru a lze v ní použít pěchovadlo.)

 

Obsah:

  • 2 nádoby o objemu 225 ml se stohovatelnými víčky
  • 1 nožovou jednotku

 

Videa:

Parametry produktu Vitamix Ascent - nádoba 0,225l (set 2 ks) včetně nožové jednotky

Objem nádobky 2 x 0,225 l
Záruka 3 roky