Vita-mix Corporation

Od společnosti Vita-mix Corporation nabízíme:

 

Příběh Vitamixu začal již v roce 1921, kdy William Grover Barnard, ve společnosti důvěrně známý jako "táta", začal cestovat po USA a prodávat moderní kuchyňské spotřebiče. Díky svému příteli, kterého pomohl vyléčit, si začal uvědomovat souvislost mezi přirozenými potravinami, zdravím a kvalitou života. Táta tehdy změnil jméno společnosti na Institut přirozené stravy a stal se průkopníkem na poli průmyslu zdravých potravin.

V roce 1937 se setkal s novým přístrojem - mixérem - a okamžitě rozpoznal přínos mixování pro rychlou a snadnou přípravu zdravé a chutné stravy. Zaměřil svou pozornost na prodej právě tohoto mixéru, který dostal název Vita-Mix, odvozený od významu slova vita, které znamená život.

V roce 1955 byla společnost oficiálně přejmenována na Vita-Mix Corporation. Vůdcové společnosti se rozhodli vytvořit přístroj pro ještě snadnější přípravu nejchutnějších pokrmů a v roce 1969 představili první Vitamix, který dokázal mixovat horkou polévku, umixovat zmrzlinu, mlít obilí a hníst těsto. Během desetiletí technologie mixérů Vitamix dosáhla takové kvality a trvanlivosti, že se přístroje dědí z generace na generaci.

V roce 1985 společnost vyvinula první komerční mixéry, které zaujaly vedoucí pozici v předních restauracích a úspěšných potravinových řetězcích po celém světe. Všemu, co jsme se za ta léta naučili, zůstávame dodnes věrni. Stále tvoříme nejkvalitnější produkty s uplatněním přání zákazníků a nejnovějších technologií. Snažíme se přispívat k lepšímu a zdravějšímu světu i budoucnosti prostřednictvím rodinných hodnot a skvělých pokrmů s cílem zkvalitnění lidského života.

To, co si táta Barnard uvědomil před desítkami let, je dnes všeobecně známým faktem: svět může být zdravějším a lepším díky přirozené stravě. To je naše světlo a společná vášeň. Připojte se k nám a pomozte nám změnit způsob, jakým svět vnímá stravu i kvalitu produktů a služeb. Společně dokážeme změnit mnoho a můžete se stát součástí našeho příběhu.

Na vaše zdraví a vitalitu!

Jodi Berg
Prezident společnosti.