Automatické klíčidlo s nakličovací miskou k přípravě zdravých klíčků

Pro všechny, kdo se zajímají o zdravý životní styl a drží se zdravé stravy či diet, jsou důležitou součástí jídelníčku čerstvé klíčky z běžně dostupných obilovin a semen. A právě pro milovníky klíčků jsme připravili perfektní pomocníky do kuchyně – automatická klíčidla!

Klíčky jsou zdrojem bílkovin, minerálních látek, stopových prvků, vitaminů a pro tělo potřebných enzymů. Tyto látky se ovšem aktivují až při procesu klíčení, kterým se jejich obsah mnohonásobně zvyšuje. Jedná se o snadný zdroj cenných látek, který je dostupný po celý rok. Tyto výhonky většinou přijímáme syrové, tepelnou úpravou totiž ztrácejí své cenné látky i chuť. Pro milovníky těchto klíčků jsme do nabídky zařadili automatická klíčidla, která Vám umožní pěstovat klíčky zcela bez práce.

Klíčidla Vám v podstatě připraví všechno sama! Jsou vybavena silným motorem, nově mají nyní vypínač, odnímatelný kabel pro snadnější údržbu a kvalitní postřikovač. Stačí, když spodní nádobu na začátku naplníte vodou a na síto nasypete vybraná semena či luštěniny. Kropicí mechanismus se spustí přibližně každých 15 minut, takže klíčky mají neustálý přísun vody. Pomocí automatického klíčidla a správného postupu Vám klíčky vyrostou během pěti dnů do velikosti přibližně 8 cm. A můžete sklízet!