Více obrázků

šnekový odšťavňovač Champion 2000+ Juicer - bílý

EAN: 0701842111311
Kód: oChb

Popis:

Odšťavňovač Champion 2000 Už léta stojí na nejvyšších příčkách hodnocení síly, odolnosti a jednoduchosti používání. Získal ocenění „Nejlepší koupě v luxusní třídě”.. (Independent, září 2004)

Popis produktu šnekový odšťavňovač Champion 2000+ Juicer - bílý

Kvalitní šnekový odšťavňovač Champion 2000+

Champion si své jméno skutečně zaslouží. Už léta stojí na nejvyšších příčkách hodnocení síly, odolnosti a jednoduchosti používání. Hodnotu tohoto přístroje znají nadšenci pro odšťavňování na celém světě.

K tomuto přístroji lze dokoupit mlýnek na obilí.

Silný motor pohání rotační nůž na hřídeli zakončené tlakovou spirálou. (Viz detailní obrázek.) Kombinace tlaku a plynulého odvodu vlákniny zajišťuje vysokou výtěžnost a možnost kontinuálního odšťavňování bez nutnosti přestávek na čištění přístroje. Jako odšťavňovač se lépe hodí na tvrdou zeleninu a ovoce, ale díky své konstrukci a příslušenství (záslepka namísto sítka) si klidně poradí i s měkkým ovocem, ze kterého vyrobí lahodné pyré. (Samostatně nabízíme k Championu mlýnek na vlastní výrobu celozrnné mouky za 3490,- Kč)

Ti, kdo se nebojí experimentovat, si s pomocí Championu snadno vyrobí mražené dřeně a ovocné zmrzliny nebo třeba oříškové máslo. Pouze u listové zeleniny a obilné trávy je na místě využít jiný přístroj nebo alespoň listy kombinovat například s mrkví.

Rychlostí odšťavňování se Champion téměř může srovnávat s odstředivými odšťavňovači a současně díky důkladnému rozmělnění a vylisování ovoce a zeleniny připraví šťávu plnější chuti a s delší trvanlivostí. Velký plnící otvor usnadňuje vkládání surovin a díky snadné manipulaci i čištění je práce s ním skutečně velmi pohodlná. Za léta spolehlivé služby se investice do tohoto pomocníka mnohonásobně vyplatí.

Srovnání Championu s ostatními odšťavňovači.

Odšťavňovač Champion nabízíme v barvách bílá, černá, stříbrná a mandlová. Všechny barvy za stejnou cenu!

Záruka na motor: 10/5 let (motor/díly)

K odšťavňovači je možné dokoupit hrubé síto.

Upozorňujeme, že v případě odšťavňování jablek na jednohřídelových nebo dvouhřídelových přístrojích, je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká, vzniká při zpracování hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny (v některých případech, kdy jsou jablka moučnatá je výsledkem zpracování pyré).

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Čerstvé ovoce obsahuje hodně vlákniny, která podporuje činnost střev. Proto odborníci radí koznumaci čerstvého ovoce. S ovocnými štávami jsou výživné látkky z ovoce trávicím ústrojí zpracovány ještě rychleji. Získáš důležité vitaminy i minerální látky. Nejlépe uděláš, když si šťávy připravíš sama doma. Při nákupu šťáv dbej na to, aby neobsahovaly aromatické látky, barviva nebo rafinovaný cukr.

Nápoj na hubnutí s papájou (200 kJ)

  • Účinky - Papája obsahuje enzymy, které spalují tuky a podporují látkovou výměnu.
  • Postup - Vyndej lžičkou 75 g dužiny z papáji, přidej 50 ml pomerančové šťávy, 50 ml minerálky a 2 rozdrcené kostky ledu. Přeceď. 

VHODNÝ NA:
hruška, jablko, ananas, mrkev, ředkev...

NEVHODNÝ NA:
listová zelenina, byliny, větší množství bobulovin...

 

Odšťavňovač Champion můžete zakoupit také v našem slovenském eshopu. 

 

NÁŠ TIP: 

Meruňka, hruška, mandarinka

Další lahodná směs betakarotenu  a antioxidantů k zahnání zimních neduhů.

Přísady:
4 meruňky
1 hruška
2 mandarinky

Postup: 
Meruňky vypeckujte, odstopkujte hrušku, mandarinky oloupejte, vše odšťavněte a šťávy smíchejte ve sklenici. 

Ledová tříšť

Pomerančový květ

Báječná vůně čerstvých pomerančů a nektarinek vyvolává představu rozkvetlé zahrady.


Přísady:

2 pomeranče

2 nektarinky

75 ml bílého jogurtu

asi 10 kostek ledu


Postup:

Nektarinky rozkrojte na čtvrtky, oloupejte a odpeckujte. Pomeranče oloupejte a rozdělte na dílky. Vložte nektarinky  a pomeranče do přístroje, přidejte jogurt. Pak přidávejte postupně kostky ledu.  

Recepty na ovocné a zeleninové šťávy
 
Testy odšťavňovačů 


VIDEO: Test šnekového odšťavňovače Champion Juicer


 

Parametry produktu šnekový odšťavňovač Champion 2000+ Juicer - bílý

Barva bílá
Otáčky/min. 1425
Příkon 420 W
Rozměry (Š x H x V): 19 x 42 x 29 cm
Váha 9,5 kg
Způsob odšťavňování lisování (rotační nůž)
Záruka 2 roky