Sage Odstředivý odšťavňovač BJE820BAL + doprava ZDARMA

EAN: 9312432029322
Kód: sabje820
9 990,00 Kč

Dostupnost: Na dotaz

Popis:

Odstředivý odšťavňovač, který najde své uplatnění i v těch nejnáročnějších domácnostech. Navíc s diskem na homogenizaci měkkého ovoce a bobulovin, zvládnete vyrobit pyré z manga, drobného bobulového ovoce nebo banánů.

Popis produktu Sage Odstředivý odšťavňovač BJE820BAL + doprava ZDARMA

Odšťavňovač Sage BJE820 je nástupcem odšťravňovače Catler JE8011.

Nový profesionální odšťavňovač Sage BJE820 se dvěma disky představuje dokonalé vyvážení funkčnosti, spolehlivosti a jedinečného stylu po všech stránkách: od špičkového, extrémně tichého motoru až po tělo odšťavňovače vyrobené z vysoce kvalitní slitiny ušlechtilých kovů pro dlouhou životnost.

Sage BJE820 má pětistupňový elektronický volič rychlosti. Rychlost motoru lze nastavit v rozmezí  6500 až 13000 otáček. Při používání extraktoru pyré nebo při odšťavňování měkkého ovoce s vysokým obsahem vody, např. vodních melounů, se zařazuje nízká rychlost. Při odšťavňování tvrdého ovoce a zeleniny se zařazuje vysoká rychlost. Pokud je středové ostří vystaveno vyšší zátěži, pomocí elektronicky řízeného čipu se automaticky upraví otáčky a výkon motoru.


Děsí Vás představa zdlouhavého krájení ovoce na malé kousky? U odšťavňovače  Sage BJE820 tato činnost téměř odpadá, neboť díky velmi širokému plnícímu otvoru 84 mm lze vkládat celé plody. Zpracování ovoce a zeleniny je tak snadnější a rychlejší. Silný motor a velká nádoba na dužinu s integrovanou rukojetí zkracují dobu přípravy a o to déle si potom můžete vychutnávat tu nejčerstvější ovocnou šťávu plnou zdraví a energie nebo lahodné zeleninové koktejly.


O tom, jak rychle odšťavňovač Sage zpracuje například jablka, se můžete přesvědčit sami: během pouhých 5 vteřin chodu přístroje získáte 2,4 dl čerstvého jablečného moštu.

Příslušenství –  zásobník na dužinu, nádoba na šťávu s praktickým oddělovačem pěny, čisticí kartáček
Všechny odnímatelné části lze mýt v myčce na nádobí.


VHODNÝ NA:
hrušky, jablka, mrkev, citrusové plody...NEVHODNÝ NA:
listová zelenina, byliny ...

 

PŘÍPRAVA OVOCE A ZELENINY K VÝROBĚ PYRÉ

  • Pyré lze vyrábět pouze z měkkého ovoce.
  • Ovoce s tvrdou nebo nepoživatelnou slupkou, například mango, ananas nebo kiwi, před odšťavňováním vždy oloupejte.
  • Tvrdé středy, například u ananasů, je nutné před výrobou pyré vždy odstranit.
  • Veškeré ovoce s peckami, tvrdými semeny nebo jádry, například nektarinky, broskve, manga, meruňky, švestky nebo třešně, je nutné před výrobou pyré vypeckovat.
  • Dužinu z exotického ovoce, oloupané kiwi nebo bobule lze zpracovávat bez odstranění pecek.


NÁŠ TIP:  

Koktejl s mangem a grepem
Červené grepy obsahují resveratrol, což je účinná antikarcinogenní látka. Navíc jsou vynikajícím a jemným čistícím prostředkem.

Přísady:
1 mango, 150g červeného grepu

Postup:
Mango rozkrojte na polovinu a vyjměte pecku. Odkrojte slupku a dužinu odšťavněte. Grep oloupejte a odšťavněte. Šťávy smíchejte ve sklenici.

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Čerstvé ovoce obsahuje hodně vlákniny, která podporuje činnost střev. Proto odborníci radí koznumaci čerstvého ovoce. S ovocnými štávami jsou výživné látkky z ovoce trávicím ústrojí zpracovány ještě rychleji. Získáte důležité vitaminy i minerální látky. Nejlépe uděláte, když si fresh juice připravíte sami doma. Při nákupu šťáv dbejte na to, aby neobsahovaly aromatické látky, barviva nebo rafinovaný cukr.

Nápoj na hubnutí s ananasem (400 kJ)
Účinky - Enzymy z ananasu povzbuzují trávení.
Postup - Smíchej 40 ml šťávy z hroznu, 40 ml šťávy z ananasu, 20 ml šťávy z limetky. Přidej drť ze tří kostek ledu a dolij perlivou minerálkou.

Parametry produktu Sage Odstředivý odšťavňovač BJE820BAL + doprava ZDARMA

Barva slitina ušlechtilých kovů a nerezové oceli
Otáčky/min. 5 nastavení rychlosti (6500/8000/9750/11000/13000 ot./min)
Prodloužená záruka 36měsíců
Příkon 1500 W
Rozměry (vxšxh): 43 x 20 x 30 cm
Způsob odšťavňování odstředivý