Více obrázků

Ruční odšťavňovač Z Star (Z-710) Manual Wheatgrass Juicer

Doprava zdarma
EAN: 0009375705220
Kód: oZS
-10% 5 890,00 Kč
5 290,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis:

Ze všech testovaných ručních odšťavňovačů vychází odšťavňovač Z Star jako nejpraktičtější. Robustní konstrukce a vynikající upevňovací systém předčí ostatní značky. Z-Star díky své univerzalitě a jednoduché obsluze vítězí. Šnekový mechanický odšťavňovač Z-Star umožňuje zpracovávat téměř všechny suroviny.

Popis produktu ruční odšťavňovač Z Star (Z-710) Manual Wheatgrass Juicer

oficialnidovozce

 poradtese_diskuzni_forum_1

Ruční odšťavňovač Z Star Z-710 

Inovovaný model ručního odšťavňovače Z Star, který má rozšířenější příslušenství. Součástí balení je:

  • univerzální sítko
  • homogenizační pouzdro
  • nástavce na těstoviny.

Ze všech testovaných ručních odšťavňovačů vychází Z Star jako nejpraktičtější. Robustní konstrukce a vynikající upevňovací systém předčí ostatní značky. Díky litinové konstrukci a pevné otočné klice, můžeme Z-Star považovat za plnohodnotný odšťavňovač na ruční pohon. Na rozdíl od odšťavňovače Healthy juicer  můžete s přístrojem Z Star zpracovávat i kořenovou zeleninu. Při větším množství bobulovin se sice zanáší, ale to je probém všech přístrojů využívající jednofázové síto.

Mechanický odšťavňovač Z Star pracuje na principu otočného šneku tak jako jednohřídelové odšťavňovače např. L´Equip Omni, Omega apod. Otáčením hřídele pomalu a šetrně lisuje suroviny, ze kterých se tak získá opravdu maximum. Takto připravené zelené šťávy jsou všeobecně považované za nejhodnotnější a to díky vysokému obsahu vitamínů, minerálů a enzymů.

Správný způsob odšťavňování

Odstředivé odšťavňovače vysokou rychlostí rozruší část enzymů a vitamínů - tento způsob zpracování je sice rychlý, ale nešetrný.  Šťáva získaná metodou centrifugy (odstředivky) by se měla ihned vypít, protože extrakce z vlákniny není většinou tak dokonalá, jak by odpovídalo technickým možnostem. Šťáva se brzy kazí jednak oxidací a jednak teplem, které vzniká při výrobě.

Při extrakci šťáv je důležité vlákninu správně rozmělnit, aby se uvolnily živé, účinné látky. Poté musí být šťáva hydraulickým nebo stejně hodnotným lisem vytlačena, jinak nenajdete ve šťávě vitamíny, enzymy a ostatní živé látky. Nejkvalitnější šťávu tedy získáte lisem na ovoce. Šťáva získaná touto metodou je méně napěněná a zbylá vláknina je podstatně sušší.Tento způsob zpracování splňují všechny hřídelové odšťavňovače.

Vhodné suroviny k odšťavnění 

Součásti odšťavňovače se podobají elektrickým jednohřídelovým přístrojům a umožnňují tak vedle obilné trávy a listůodšťavňovat i běžné ovoce a zeleninu. Ostatní ruční odšťavňovače se o to sice také statečně pokoušejí, ale Z Star to skutečně umí. Z Star je univerzálním pomocníkem, který nabízí své služby kdekoliv i bez elektřiny. 

Výhody ručního odšťavňovače ZStar

Dlouhá klika usnadňuje práci, takže i na nepoddajné suroviny není třeba vynakládat tolik úsilí. Z Star posunul design ručího odšťavňovače do 21. století a vytvořil kompaktní a uživatelsky příjemný produkt. Z nabídky ručních strojků mu bezesporu patří prvenství. 


VHODNÝ NA:
listová zelenina, byliny, jablka, mrkev, citrusové plody...

NEVHODNÝ NA:
větší množství bobulovin...


Prohlídka 360°


NÁŠ TIP: 

Šťavnatý zelený obr

 
Podle tohoto předpisu získáte koktejl plný blahodárných látek vhodný k detoxikaci.

Přísady:
3 natě celeru řapíkatého, 4-5 špenátových listů, 3 rajčata, 1/8 hlávky bílého zelí, 3 snítky kopru, 1 citron

Postup:
Zelené a špenátové listy omyjte a odšťavněte. Odstraňte listnaté vrcholky z celeru, rajčata rozkrojte na polovinu a oloupejte citron. Vše odšťavněte a šťávy smíchejte ve sklenici. Nakonec posekejte 2 snítky celeru a posypte jím hladinu nápoje. Zbývající snítku si ponechejte na ozdobení.
 

Proti únavě


Špenát, muškátový oříšek a mrkev

Muškátový oříšek dodává tomuto osvěžujícímu nápoji vánoční nádech. Nemusíte však čekat, až Vás převálcuje stres z předvánočních nákupů.


Přísady

3 mrkve

5 - 7 špenátových listů

čerstvě nastrouhaný muškátový oříšek


Postup

Mrkve vydrhněte a odkrojte konce. Špenátové listy omyjte a odšťavněte, po nich mrkev. Šťávy smíchejte ve sklenici a na hladinu nastrouhejte trochu muškátového oříšku.

 

Zelené nápoje

 

Video: Test ručního odšťavňovače Z Star Manual Wheatgrass Juicer


 

Parametry produktu ruční odšťavňovač Z Star (Z-710) Manual Wheatgrass Juicer

Barva kombinace zelené, stříbrné a černé
Rozměry (Š x H x V): 12,7 x 49,5 x 33 cm
Váha 3 kg
Způsob odšťavňování jednohřídelový ruční lis
Záruka 2 roky