Citrusovače s přítlačnou pákou

Máte rádi čerstvé citrusové šťávy a den bez nich si jen stěží dokážete představit? Právě pro Vás jsme do naší nabídky zařadili citrusovače nejvyšší kvality. V nabídce naleznete citrusovače s přítlačnou pákou nebo bez ní. Citrusovače s přítlačnou pákou nevyžadují použití vlastní síly jako u citrusovačů bez přítlačné páky. Příprava citrusových šťáv je tak jednodušší. Rozkrojený citrusový plod se na otočném kuželu lisuje za pomocí přítlačného ramene neboli páky, kterou nemusíme nijak ovládat rukou. Páka tlačí citrus na hrot, který automaticky funguje jako spínač lisování plodu.

Všechny přístroje jsou elegantní a konstrukčně dokonalé, vhodné jak pro domácnosti, tak i pro méně a středně náročné komerční prostory. Citrusovače z naší nabídky bez problémů zvládají všechny druhy citrusových plodů. Jsou vybaveny dostatečně silným motorem a chráněny pojistkou proti přetížení.

Díky různým velikostem a tvarům rotačních kuželů lze vylisovat malou mandarinku stejně dobře jako velký grapefruit. Po odšťavnění zůstanou pouze slupky, takže výtěžnost šťáv je maximální.