Citrusovače bez přítlačné páky

Citrusovače patří mezi oblíbené doplňky každé domácnosti. U nás si můžete vybrat přístroje s přítlačnou pákou nebo bez přítlačné páky. Citrusovače bez přítlačné páky využívají při použití mechanismus tlaku ruky. Citrusový plod rozpůlíme a vložíme do otvoru přístroje, zapnete ho a za pomoci tlaku ruky na otočný hrot z citrusu vytvoříte lahodnou šťávu.

Oblíbeným přístrojem z této kategorie je citrusovač CitriStar, který je díky promyšlenosti své konstrukce a jednoduchosti ovládání i čištění spolehlivým pomocníkem v každé kuchyni. Přesto, že se jedná o domácí přístroj, obsahuje velmi silný motor, který pohání rotační lisovací kužel, který je navržený tak, aby hravě zvládl citrusy všech velikostí i tvarů - od malých plodů mandarinek, citronů a limet, přes různé druhy pomerančů až po velké grapefruity.

Majitelé také jistě ocení automatický start aktivovaný tlakem na lisovací kužel a automatické vypnutí po dokončení lisování, tyto funkce Vám velmi usnadní práci. Čistění je také jednoduché - pouhým opláchnutím pod tekoucí vodou docílíte přípravy přístroje pro další použití.