Více obrázků

Šnekový odšťavňovač Oscar DA-1200 bílá

Doprava zdarma
Kód: oo12b
7 390,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis:

Horizontální šnekový odšťavňovač Oscar DA-1200 přichází na trh 5 let po oblíbeném modelu DA-1000.

Popis produktu Šnekový odšťavňovač Oscar DA-1200 bílá

Nástupce modelu Oscar DA-1000.


Odšťavňovač Oscar DA-1200 (bílý). Odšťavňování je zajištěno pomocí dvoufázového síta, které zajistí maximální výtěžnost. 

V první fázi jsou suroviny na hrubo lisovány a šťáva odtéká přes hrubé sítko do sběrné nádoby. Zbylá drť se dále posouvá hlavním dílem, směrem k jemnému sítku, kde dochází k druhotnému odšťavnění suroviny. Celý  systém je propojen, takže šťáva nakonec vytéká jedním otvorem.

Pěchovací zátka s těsnícím kroužkem se chová jako píst, tzn. že při každém stlačení je odšťavňovač "profouknut", čímž nedochází k ucpávání. Stlačované suroviny se nemohou vrátit zpět do násypky, tak jak se stává při přehlcení u ostatních odšťavňovačů.

Kvalitní fresh juice je zajištěn nízkootáčkovým motorem - 63-75 otáček za minutu. Nízkootáčkový způsob odšťavňování zabezpečuje minimální ztrátu vitamínů a zachování trvanlivosti šťávy.

S Oscarem DA-1200 (bílý) můžete zpracovávat téměř vše - veškeré ovoce a zeleninu, obilné trávy nebo problematické bobuloviny (rybíz, angrešt..), naťovou zeleninu, atd.. Přístroj dokáže pomocí nástavců vyrobit různé druhy těstovin, dále ořechové másla anebo za pomoci homogenizačního pouzdra vyrábět sorbety, zdravé pokrmy, zmrzlinu a dětské přesnídávky.Rozdíl mezi modelem DA-1200 a DA-1000:
Nový model odšťavňovače se na první pohled liší v designu a ve velikosti plnícího otvoru. Díky většímu plnícímu otvoru můžete vhazovat do odšťavňovače větší kousky ovoce a zeleniny. Větší je také odšťavňovací síto, které zajišťuje nepatrně vyšší výtěžnost. V přední části odšťavňovače došlo k redukci dílů, nový model má pouze držák síta a 5stupňový regulátor drti - stupeň 1 je vhodný pro měkké suroviny (rajčata, kiwi, citrusy), stupeň 3 pro středně tvrdé suroviny a stupeň 4 a 5 pro listovou a kořenovou zeleninu, bylinky či ječmen. V příslušenství je také méně nástavců na zpracování potraviny, 3 nástavce na těstoviny a jeden na zmrzlinu.


Balení obsahuje: 
- odšťavňovací síto
- homogenizační pouzdro
- regulátor tlaku
- set na těstoviny
- nástavec pro zmrzlinu a ořechová másla
- plastové nádoby na šťávu a drť
- čisticí kartáč
- pěchovací zátkaUpozorňujeme, že v případě odšťavňování jablek na jednohřídelových nebo dvouhřídelových přístrojích, je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká, vzniká při zpracování hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny (v některých případech, kdy jsou jablka moučnatá je výsledkem zpracování pyré).

VHODNÝ NA:
- kořenovou zeleninu, listovou zeleninu, bylinky, citrusy, tvrdá jablka a hrušky, čerstvé hrozny, melouny...

 

Parametry produktu Šnekový odšťavňovač Oscar DA-1200 bílá

Barva bílá
Hmotnost 6 kg
Rozměry (Š x H x V): 17 x 42 x 32 cm
Výkon motoru 200 W