Více obrázků

Jupiter motor + Combi Press - 1 x použito

EAN: 4003911862411
Kód: kpjcpp
7 450,00 Kč

Dostupnost: Vyřazeno

Popis:

Jupiter motor + Combilis na bobuloviny 

Systém Jupiter představuje univerzální řešení pro všechny moderní kuchyně. Stavebnicový systém se spolehlivou motorovou jednotkou zaručuje vysokou flexibilitu při...

Popis produktu Jupiter motor + Combi Press - 1 x použito

Jupiter motor + Combilis na bobuloviny 

Systém Jupiter představuje univerzální řešení pro všechny moderní kuchyně. Stavebnicový systém se spolehlivou motorovou jednotkou zaručuje vysokou flexibilitu při zpracování potravin, díky možnosti připojení řady přídavných modulů. Vybrat si můžete své vlastní řešení a vždy pouze to, které potřebujete – není třeba rovnou pořizovat celou sadu. Zjistíte-li v budoucnu, že chcete využít širší potencionál tohoto systému, můžete si dokoupit další užitečné příslušenství.

Specializovaný odšťavňovací nástavec Jupiter Combi press v krátké době připraví čerstvou, zdravou a chutnou šťávu i posilující dřeň z kořenové, listové i plodové zeleniny a travnatých výhonků. Zajistí také snadné zpracování a výbornou výtěžnost při výrobě ovocné dřeně ze všech druhů ovoce včetně bobulovin, v jejichž lisování je v kategorii domácích přístrojů nepřekonatelný.

Tento lis dokáže s přehledem zpracovat až 30 kg rybízu za hodinu. (Stejně dobře zvládá jahody, maliny, borůvky, angrešt, ostružiny a ostatní drobné ovoce.) Skvěle oddělí maximum šťávy a zanechá téměř suchou odpadní vlákninu. S odšťavňovacím Combi lisem je možné připravovat také výborné pyré, výživné kaše, džemy, želé a povidla. Precizně odděluje jádra, slupky i stonky a je vybaven kvalitním seřizovacím mechanismem na regulaci hustoty odpadu. Jupiter je skutečný a téměř jediný specialista na zpracování velkých i malých bobulovin s obsahem peciček a jader, která ostatním odšťavňovačům působí nemalé potíže.

Pracuje na principu tlaku vytvářeného rotací lisovací šnekové hřídele. Pomocí dvou za sebou uložených šroubovic získává za pomalých otáček podstatně kvalitnější šťávu než u řady odstředivých přístrojů. Je navíc vybaven nožem se čtyřmi čepelemi a děrovaným kotoučem pro řezání a drcení ovoce a zeleniny. Šroubovice je z inertního potravinářského plastu Delrin a lisovací komora je z oceli.

Jupiter Combi press - při oddělení plastových částí je přístroj připraven k mletí masa.

VHODNÝ NA:

výborný na bobuloviny, dále je vhodný na jablka, celer, citrusové plody, jahody, listová zelenina...

 

NÁŠ TIP: 

Brusinky a maliny

Brusinky jsou známé díky močopudným vlastnostem a tato rubínově červená šťáva vám pomůže znovu nabýt rovnováhu v těle, potřebnou pro zdravou pleť.

Přísady:

150g malin, 150g brusinek

Postup: 

 

Maliny a brusinky omyjte a odšťavněte. Šťávy smíchejte ve sklenici.


Video: Test Jupiter motor + volitelné příslušenství

Parametry produktu Jupiter motor + Combi Press - 1 x použito

Hmotnost 2 kg,75
Motor 150 W / 230 V
Pojistka T 0,8 A se zpožděnou účinností
Rozměry 13 x 34,5 x 41 cm
Záruka 24 měsíců