Více obrázků

Crown Berkey - 4 filtrační vložky

Doprava zdarma
EAN: 094922528285
Kód: CRN8X4-BB
-7% 14 980,00 Kč
13 980,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis:

Přenosné vodní filtry Crown Berkey®

Popis produktu Crown Berkey - 4 filtrační vložky

Navýšením počtu filtračních vložek u systému Berkey zvýšíte rychlost filtrace (průtoku) a životnost (kapacitu) filtrů. 


Přenosné vodní filtry Crown Berkey®
Všestranný systém vodních filtrů Crown Berkey® je ideální pro střední a velké kolektivy v rodinách, v práci, zájmových skupinách, menších restauračních provozech, při outdoor aktivitách atd. Díky nezávislosti na připojení k elektřině a vodovodu jsou plně využitelné také při cestování i aktivitách v přírodě. A to dokonce i v naléhavých případech ohrožení či nouze, kdy si potřebujete opatřit vodu z nekontrolovaných zdrojů. 
 
Tento výkonný systém vyčistí jak upravenou tak neupravenou vodu i z takových zdrojů, jako jsou jezera, potoky a rybníky, případně vodu z veřejných zdrojů v zemích, kde nejsou příliš přísné předpisy pro kvalitu pitné vody. Přenosné vodní filtry Crown Berkey® jsou ideální pro každodenní používání doma, pro zásobování pitnou vodou v rekreačních objektech (chaty a chalupy) a pro aktivity v přírodě. Jsou naprosto nepostradatelné v prostředí, kde není k dispozici upravená voda, tlaková voda ani elektřina.
 
Systém vodních filtrů Crown Berkey® odstraňuje viry, patogenní bakterie, cysty a parazity, a rovněž zbavuje vodu škodlivých chemických látek, jako jsou herbicidy, pesticidy, těkavé organické sloučeniny, organická rozpouštědla, radon 222 a trihalometany.
 
Filtrací se rovněž eliminuje obsah rzi, bahna, sedimentů, voda se zbavuje nepříjemné chuti a zápachu, stejně jako zdraví škodlivých těžkých kovů jako je olovo a rtuť. Systém je tak výkonný, že dokáže odstranit z vody i červené potravinářské barvivo, přičemž zachovává zdraví prospěšné minerály potřebné pro vaše tělo. Žádný jiný systém nedosahuje takové účinnosti.
 
Vodní filtry Crown Berkey® jsou vyrobeny z vysoce leštěné nerezové oceli pro potravinářské účely (Jedná se o třídu oceli AISI 304 (1.4301), která se využívá v potravinářském průmyslu, v mlékárenství, pivovarnictví a vinařství, v chemickém průmyslu, ve zdravotnictví a kosmetice a v dalších oblastech. Základním typem je chrom-niklová austenitická ocel a její složení vyhovuje normě pro použití výrobků pro potraviny a pitnou vodu. Ocel je odolná proti korozi, vodě, vodní páře a vlhkosti vzduchu a odolává povětrnostním vlivům.) a dodávají se se dvěma až osmi filtračními vložkami Black Berkey®, které využívají nejnovějších technologických postupů pro čištění vody. Objem vody v tomto systému je 8,5 litrů, výška komory je 49 cm a průměr 21,6 cm. Horní komora je při dopravě umístěna uvnitř dolní komory (výška 33 cm).
 
Obsahuje-li systém čtyři filtrační vložky Black Berkey®, přefiltruje asi 10 litrů za hodinu.* Tento systém lze rozšířit o další 4 filtrační vložky, takže přefiltruje až 20 litrů za hodinu.*
(* Hodnoty jsou uvedeny z praxe, která se může podstatně lišit od laboratorních testů. Výpočet průtoku dle laboratorních testů vychází z plné horní komory. Při dvou filtračních vložkách je objem přefiltrované vody asi 24,6 litrů za hodinu, při 8 filtračních vložkách až 98 litrů za hodinu.)

Dokoupitelné příslušenství:

Kohoutek s ukazatelem hladiny pro Crown Berkey


- díky tomuto kohoutku snadno uvidíte výšku hladiny ve spodní komoře systému Berkey
- skleněná trubice je chráněna nerezovým obalem
- velikost 13"

 

 

 
 
 
 

Black Berkey Primer


- pomůcka k primování (vytlačení vzduchu z mikropórů) filtračních vložek
- jedná se o ruční pumpičku, která připraví k provozu filtrační vložky Black Berkey bez nutnosti tlakové vody
 

 

 

 

Parametry produktu Crown Berkey - 4 filtrační vložky

Materiál nerezová ocel pro potravinářské účely
Objem vody 22,7 litru
Počet vložek 4 filtrační vložky
Průměr 28 cm
Přefiltrovaný objem 10 litrů za hodinu (dle praxe)
Výška komory 76,2 cm
Záruka 2 roky